Uitslagen B-groep

Interne competitie seizoen 2002 - 2003

De B-Groep groot succes!

 

Herman Schoonakker wint B-Groep.

Dit jaar is De Zwarte Dame voor het eerst begonnen met een tweede groep, de B-Groep. Deze groep is vooral bedoeld voor beginnende schakers, gezelligheidsschakers en de al wat gevorderde (huis)schakers. De B-groep begon met 4 deelnemers, maar groeide uit tot 20 deelnemers over het gehele jaar! Hiervan hebben 12 mensen een klassering in de eindstand bereikt, omdat ze meer dan de helft van het aantal rondes hadden meegespeeld.

Het hele seizoen was het een spannende strijd tussen Herman Schoonakker en Eldert Besseling. Herman wist dit net in zijn voordeel te beslissen (81 % tegen 77%). De oud-gedienden Cees de Schipper, Merijn van Koeveringe en Willem Karelse eindigden met zo'n 20% minder op de plaatsen 3, 4 en 5. Rond de 50% eindigden Frans de Wolff, Marc Poortvliet, Pieter Klootwijk en Aad van Dijke. In de achterhoede was Ko Blok 'best of the rest'.

Er werden in de B-groep ruim 160 partijen gespeeld. Gemiddeld over 36 ronden betekent dit 5 partijen per avond. Voor het komende seizoen hopen we dat dit gemiddelde nog verder zal stijgen.

  Naam Percentage Punten Partijen
1 Herman Schoonakker 80,77% 21,0 26
2 Eldert Besseling 76,79% 21,5 28
3 Cees de Schipper 60,71% 17,0 28
4 Merijn van Koeveringe 58,00% 14,5 25
5 Willem Karelse 55,26% 10,5 19
6 Frans de Wolff 51,92% 13,5 26
7 Marc Poortvliet 50,00%   9,5 19
8 Pieter Klootwijk 48,33% 14,5 30
9 Aad van Dijke 34,83% 11,0 24
10 Ko Blok 31,67%   9,5 30
11 Frank Oostdijk 29,17%   7,0 24
12 Dies Lokerse   9,62%   2,5 26
13 Johan Janse * 87,50%   7,0   8
14 Goedegebuure * 66,67%   4,0   6
15 Wallert * 40,00%   2,0   5
16 de Winter *   0,00%   0,0   2
17 Priem *   0,00%   0,0   2
18 Eus Schild *   0,00%   0,0   1
19 Rein v/d Neinatten *   0,00%   0,0   1

* te weinig partijen gespeeld over het gehele jaar om mee te dingen voor de eindstand

1e ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde 5e ronde 6e ronde 7e ronde 8e ronde 9e ronde 10e ronde 11e ronde
12e ronde 13e ronde 14e ronde 15e ronde 16e ronde 17e ronde 18e ronde 19e ronde 20e ronde 21e ronde 22e ronde
23e ronde 24e ronde 25e ronde 26e ronde 27e ronde 28e ronde 29e ronde 30e ronde 31e ronde 32e ronde 33e ronde
34e ronde 35e ronde 36e ronde              

Ronde 1
C. de Schipper- J. Janse 0-1
F. de Wolf-K. Blok 1-0

Ronde 2
J. Janse- F. Oostdijk 1-0
K. Blok-E. Besseling 0-1
M. v. Koeveringe- F. de Wolff 0-1

Ronde 3
C. de Schipper- F. Oostdijk 1-0
K. Blok-E. Besseling 0-1
M. v. Koeveringe- F. de Wolff 0-1

Ronde 4
M. v. Koeveringe- C. de Schipper 1-0
D. Lokerse- H. Wallert 0-1
F. de Wolff-H. Schoonakker 1-0
K. Blok-F. Oostdijk 1-0
J. Janse-E. Besseling 1-0

Ronde 5
H. Schoonakker- J. Janse -
F. Oostdijk- D. Lokerse 1-0
E. Besseling-M. v. Koeveringe 0-1
C. de Schipper-K. Blok 1-0

Ronde 6
J. Janse- F. de Wolff 1-0
H. Wallert- F. Oostdijk 1-0
P. Klootwijk-E. Besseling 0-1
D. Lokerse-K. Blok 0-1

Ronde 7
H. Wallert- W. Karelse 0-1
K. Blok- P. Klootwijk -
H. Schoonakker-C. de Schipper 1-0
E. Besseling-vrij

Ronde 8
W. Karelse- J. Janse -
M. v. Koeveringe- K. Blok 1-0
Besseling-H. Schoonakker 1-0
F. Oostdijk-C. de Schipper 0-1
F. de Wolff-P. Klootwijk -
D. Lokerse-Vrij  

Ronde 9
K. Blok- M. v. Koeveringe 1-0
F. de Wolff- W. Karelse -
C. de Schipper-E. Besseling 1-0
F. Oostdijk-A. v. Dijke 0-1
P. Klootwijk-D. Lokerse -

Ronde 10
A. v. Dijke- K. Blok 0-1
D. Lokerse- C. de Schipper 0-1
P. Klootwijk-F. Oostdijk 1-0
W. Karelse-M. v. Koeveringe 0-1
E. Besseling-F. de Wolff 1-0
H. Wallert-H. Schoonakker 0-1

Ronde 11
E. Besseling- A. v. Dijke 1-0
F. de Wolff- D. Lokerse 1-0
K. Blok-W. Karelse 0-1
C. de Schipper-P. Klootwijk 1-0

Ronde 12
D. Lokerse- A. v. Dijke 0-1
P. Klootwijk- M. v. Koeveringe -
W. Karelse-E. Besseling 0-1
F. de Wolff-C. de Schipper 0-1
K. Blok-H. Schoonakker 0-1

Ronde 13
D. Lokerse- F. Oostdijk 0-1
M. v. Koeveringe- E. Besseling 0-1
A. v. Dijke-F. de Wolff 0-1
H. Schoonakker-P. Klootwijk 1-0
K. Blok-Vrij  

Ronde 14
C. de Schipper- F. de Wolff 1-0
M. v. Koeveringe- H. Schoonakker 0-1
F. Oostdijk-W. Karelse 0-1
A. v. Dijke-P. Klootwijk -
K. Blok-D. Lokserse 0-1

Ronde 15
D. Lokerse- F. de Wolff 0-1
P. Klootwijk- K. Blok 0-1
H. Schoonakker-A. v. Dijke 1-0
E. Besseling-C. de Schipper 1-0

Ronde 16
F. de Wolff- J. Janse 0-1
D. Lokerse- M. v. Koeveringe 0-1
F. Oostdijk-K. Blok 1-0
A. v. Dijke-C. de Schipper 1-0
H. Schoonakker-E. Besseling 1-0
W. Karelse-P. Klootwijk 1-0

Ronde 17
E. Besseling- W. Karelse 1-0
K. Blok- A. v. Dijke 0-1
M. v. Koeveringe-P. Klootwijk -
C. de Schipper-vrij  

Ronde 18
A. v. Dijke- F. Oostdijk 1-0
C. de Schipper- H. Schoonakker 0-1
E. Besseling-P. Klootwijk 1-0
M. Poortvliet-M. v. Koeveringe -

Ronde 19
M. v. Koeveringe- A. v. Dijke 1-0
E. Besseling- M. Poortvliet 1-0
W. Karelse-H. Schoonakker 0-1
F. de Wolff-F. Oostdijk 1-0
P. Klootwijk-C. de Schipper 0-1

Ronde 20
C. de Schipper- D. Lokerse 1-0
H. Schoonakker- F. de Wolff 1-0
A. v. Dijke-E. Besseling 1-0
F. Oostdijk-M. Poortvliet 1-0
P. Klootwijk-K. Blok 1-0
M. v. Koeveringevrij

Ronde 21
C. de Schipper- M. v. Koeveringe 1-0
M. Poortvliet- K. Blok 0-1
P. Klootwijk-H. Schoonakker 0-1
W. Karelse-A. v. Dijke 1-0
F. de Wolff-E. Besseling 0-1

Ronde 22
M. Poortvliet- D. Lokerse 1-0
A. v. Dijke- M. v. Koeveringe 0-1
K. Blok-F. de Wolff 0-1
F. Oostdijk-P. Klootwijk -

Ronde 23
C. de Schipper - W. Karelse -
P. Klootwijk - M. Poortvliet -
E. Besseling - F. de Wolff 1-0
M. v. Koeveringe - K. Blok 1-0
A. v. Dijke - D. Lokerse 1-0
H. Schoonakker - F. Oostdijk 1-0

Ronde 24
H. Schoonakker - M. v. Koeveringe 1-0
K. Blok - C. de Schipper 0-1
M. Poortvliet - A. v. Dijke 1-0
P. Klootwijk - W. Karelse 1-0
D. Lokerse - F. Oostdijk -

Ronde 25
D. Lokerse - P. Klootwijk 0-1
F. Oostdijk - E. Besseling 0-1
W. Karelse - M. Poortvliet 1-0
F. Oostdijk - P. Klootwijk -

Ronde 26
J. Janse - F. de Wolff 1-0
W. Karelse - D. Lokerse 1-0
H. Schoonakker - E. Besseling 1-0
M. Poortvliet - C. de Schipper 0-1
P. Klootwijk - A. v. Dijke 0-1
F. Oostdijk - K. Blok 1-0

Ronde 27
E. Besseling - D. Lokerse 1-0
A. v. Dijke - H. Schoonakker 0-1
M. Poortvliet - M. v. Koeveringe 1-0
C. de Schipper - P. Klootwijk 0-1
K. Blok - Vrij  

Ronde 28
D. Lokerse - A. v. Dijke 0-1
H. Schoonakker - M. Poortvliet 1-0
M. v. Koeveringe - F. Oostdijk 1-0
P. Klootwijk - F. de Wolff 0-1

Ronde 29
K. Blok - D. Lokerse 1-0
F. Oostdijk - P. Klootwijk 0-1
E. Besseling - C. de Schipper 1-0
A. v. Dijke - W. Karelse -
F. de Wolff - M. Poortvliet -
M. v. Koeveringe - H. Schoonakker 0-1

Ronde 30
C. de Schipper - H. Schoonakker 1-0
F. de Wolff - P. Klootwijk 0-1
A. v. Dijke - K. Blok 0-1
D. Lokerse - M. Poortvliet 0-1
E. Besseling - Vrij  

Ronde 31
A. v. Dijke - E. Besseling 0-1
W. Karelse - C. de Schipper 0-1
K. Blok - M. Poortvliet 0-1
P. Klootwijk - D. Lokerse -
J. Goedegebuure - F. Oostdijk 1-0
H. Schoonakker - Vrij  

Ronde 32
H. Schoonakker - W. Karelse -
E. Besseling - J. Goedegebuure 1-0
M. Poortvliet - P. Klootwijk 1-0
F. de Wolff - K. Blok 1-0
C. de Schipper - A. v. Dijke 1-0
D. Lokerse - Vrij  

Ronde 33
C. de Schipper - A. v. Dijke 1-0
M. Poortvliet - J. Goedegebuure 0-1
E. Besseling - Vrij  

Ronde 34
M. Poortvliet - F. Oostdijk 1-0
H. Schoonakker - E. Besseling 0-1
P. Klootwijk - M. v. Koeveringe 0-1
J. Goedegebuure - C. de Schipper 1-0
D. Lokerse - K. Blok 0-1

Ronde 35
de Winter - K. Blok 0-1
H. Schoonakker - J. Goedegebuure 1-0
M. Poortvliet - R. Priem 1-0
D. Lokerse - F. de Wolff 0-1
P. Klootwijk - E. Schild 1-0
M. v. Koeveringe - E. Besseling -
W. Karelse - Vrij  

Ronde 36
F. de Wolff - M. v. Koeveringe -
E. Besseling- M. Poortvliet 1-0
H. Schoonakker-C. de Schipper 1-0
F. Oostdijk-de Winter 1-0
K. Blok - D. Lokerse 1-0
E. Schild - W. Karelse -
R. v.d. Nijnatten - P. Klootwijk 0-1